Tennis matches

Matches by tournament
WTA Bucharest
18th Jul at 13:30 Pauline Parmentier (4/7) vs Yafan Wang (5/4)
WTA Bucharest WD
18th Jul at 14:00 Monique Adamczak & Jessica Moore (2/5) vs Anna Bondar & Miriam Bulgaru (7/4)
ATP Bastad
18th Jul at 14:30 Pablo Carreno-Busta (2/5) vs Thiago Monteiro (7/4)
ATP Bastad MD
18th Jul at 14:30 Simone Bolelli & Fabio Fognini (2/5) vs Leonardo Mayer & Andres Molteni (7/4)
Challenger San Benedetto MD
18th Jul at 14:30 Daniele Bracciali & Fred Gil (5/6) vs Gonzalo Escobar & Manuel Sanchez (5/6)
Challenger Scheveningen
18th Jul at 14:30 Lukas Rosol (4/9) vs Tobias Kamke (13/8)
Challenger Scheveningen MD
18th Jul at 14:30 Luis David Martinez & Goncalo Oliveira (4/6) vs Matteo Donati & Alessandro Giannessi (11/10)
WTA Gstaad
18th Jul at 14:30 Johanna Larsson (1/9) vs Leonie Kung (11/2)
WTA Bucharest
18th Jul at 15:00 Mihaela Buzarnescu (3/10) vs Tamara Zidansek (12/5)
WTA Bucharest WD
18th Jul at 15:30 Irina Bara & Nicola Geuer (4/11) vs Ulrikke Eikeri & Polina Leykina (2/1)
ATP Newport
18th Jul at 16:00 Adrian Mannarino (1/3) vs Jordan Thompson (9/4)
ATP Newport MD
18th Jul at 16:00 Jamie Cerretani & Leander Paes (5/6) vs Luke Bambridge & Jonny O'Mara (5/6)
18th Jul at 16:00 Nicholas Monroe & John-Patrick Smith (8/13) vs Austin Krajicek & Jeevan Nedunchezhiyan (6/5)
ATP Umag
18th Jul at 16:00 Maximilian Marterer (4/6) vs Laslo Djere (11/10)
Challenger Gatineau
18th Jul at 16:00 Jason Kubler (1/6) vs Laurynas Grigelis (7/2)
18th Jul at 16:00 Darian King (1/3) vs Zhe Li (9/4)
Challenger Gatineau MD
18th Jul at 16:00 Liam Broady & Joris De Loore (8/11) vs Darian King & Peter Polansky (1/1)
18th Jul at 16:00 Lucas Miedler & Maximilian Neuchrist (4/7) vs Mitchell Krueger & Alex Lawson (5/4)
Challenger San Benedetto
18th Jul at 16:00 Nikola Milojevic (5/6) vs Andrea Arnaboldi (5/6)
18th Jul at 16:00 Lorenzo Giustino (8/15) vs Tomislav Brkic (11/8)
Challenger Scheveningen MD
18th Jul at 16:00 Andre Begemann & Dustin Brown (4/7) vs Geoffrey Blancaneaux & Antoine Hoang (5/4)
ATP Umag
18th Jul at 16:30 Marco Cecchinato (4/6) vs Jiri Vesely (11/10)
WTA Gstaad
18th Jul at 16:30 Stefanie Voegele (3/10) vs Tamara Korpatsch (12/5)
ATP Newport
18th Jul at 17:30 Gilles Muller (1/2) vs Marcel Granollers (6/4)
18th Jul at 17:30 Nicolas Mahut (2/5) vs Jason Jung (7/4)
18th Jul at 17:30 Matthew Ebden (1/5) vs Tim Smyczek (10/3)
Challenger Gatineau
18th Jul at 17:30 Bradley Klahn (1/2) vs Yunseong Chung (6/4)
Challenger Scheveningen
18th Jul at 17:30 Thiemo De Bakker (2/7) vs Uladzimir Ignatik (5/2)
Challenger Scheveningen MD
18th Jul at 17:30 Nathan Pasha & Hunter Reese (4/9) vs Jeremy Jahn & Peter Torebko (13/8)
ATP Umag
18th Jul at 18:00 Dusan Lajovic (8/15) vs Albert Ramos-Vinolas (11/8)
Challenger San Benedetto
18th Jul at 18:00 Daniel Elahi Galan (8/11) vs Johan Tatlot (1/1)
WTA Bucharest
18th Jul at 18:30 Anastasija Sevastova (3/10) vs Arantxa Rus (12/5)
ATP Newport
18th Jul at 19:00 Denis Kudla (2/9) vs Ramkumar Ramanathan (3/1)
18th Jul at 19:00 Ivo Karlovic (1/3) vs Dudi Sela (9/4)
18th Jul at 19:00 Steve Johnson (1/4) vs Christian Harrison (11/4)
ATP Umag
18th Jul at 19:00 Guido Pella (4/6) vs Aljaz Bedene (11/10)
Challenger Gatineau MD
18th Jul at 19:00 Bradley Mousley & Matt Reid (2/5) vs Hunter Johnson & Yates Johnson (7/4)
Challenger San Benedetto MD
18th Jul at 19:00 Tomislav Brkic & Ante Pavic (8/15) vs Joao Domingues & Nikola Milojevic (11/8)
ATP Umag MD
18th Jul at 19:30 Santiago Gonzalez & Joao Sousa (4/6) vs Antonio Sancic & Andrei Vasilevski (11/10)
Challenger San Benedetto
18th Jul at 20:00 Luca Vanni (2/9) vs Jacopo Berrettini (3/1)
ATP Newport
18th Jul at 20:30 Mischa Zverev (8/15) vs Vasek Pospisil (11/8)
ATP Newport MD
18th Jul at 20:30 Jonathan Erlich & Artem Sitak (4/7) vs Lleyton Hewitt & Jordan Thompson (5/4)
Challenger Gatineau
18th Jul at 21:00 Ernesto Escobedo (4/11) vs Joao Menezes (2/1)
WTA Bucharest
19th Jul at 09:00 Laura Siegemund (1/2) vs Anna Karolina Schmiedlova (6/4)
19th Jul at 09:00 Petra Martic (2/7) vs Claire Liu (5/2)
19th Jul at 09:00 Ons Jabeur (4/6) vs Vera Zvonareva (11/10)
WTA Gstaad
19th Jul at 09:00 Alize Cornet (2/7) vs Conny Perrin (5/2)
19th Jul at 09:00 Eugenie Bouchard (4/6) vs Viktorija Golubic (11/10)
19th Jul at 09:00 Samantha Stosur (2/7) vs Patty Schnyder (5/2)
19th Jul at 09:00 Viktoria Kuzmova (2/5) vs Veronika Kudermetova (7/4)
ATP Bastad
19th Jul at 10:00 David Ferrer (1/2) vs Casper Ruud (6/4)
19th Jul at 10:00 Fabio Fognini (1/6) vs Mikael Ymer (4/1)
19th Jul at 10:00 Richard Gasquet (2/9) vs Gerald Melzer (3/1)
Challenger Astana
19th Jul at 10:30 Sebastian Ofner (1/2) vs Khumoyun Sultanov (6/4)
19th Jul at 10:30 Alexei Popyrin (2/5) vs Yannick Jankovits (7/4)
ATP Bastad
19th Jul at 11:00 Federico Delbonis (4/6) vs John Millman (11/10)
Challenger Scheveningen
19th Jul at 11:00 Antoine Hoang (5/6) vs Kimmer Coppejans (5/6)
19th Jul at 11:00 Yannick Maden (3/10) vs Marvin Netuschil (12/5)
WTA Bucharest
19th Jul at 11:00 Sorana Cirstea (2/7) vs Maryna Zanevska (5/2)
Challenger San Benedetto
19th Jul at 14:00 Daniel Gimeno-Traver (2/7) vs Ante Pavic (5/2)
19th Jul at 14:00 Gianluigi Quinzi (2/9) vs Sergio Gutierrez-Ferrol (3/1)
19th Jul at 14:00 Carlos Taberner (1/4) vs Juan P Varillas (11/4)
19th Jul at 14:00 Joao Domingues (2/5) vs Matteo Viola (7/4)
ATP Umag
19th Jul at 16:00 Andrey Rublev (8/11) vs Felix A-Aliassime (1/1)
19th Jul at 16:00 Damir Dzumhur (2/9) vs Evgeny Donskoy (3/1)
19th Jul at 16:00 Martin Klizan (8/13) vs Robin Haase (6/5)
19th Jul at 16:00 Marton Fucsovics (2/5) vs Marco Trungelliti (7/4)
Challenger Gatineau
19th Jul at 16:00 Go Soeda (1/6) vs Jacob Grills (7/2)
19th Jul at 16:00 Ugo Humbert (2/5) vs Benjamin Sigouin (7/4)
 

 
How we use cookies

TwitterFacebookGoogle

Get a Coffee, Pen & Paper and watch


SportNetbet com